THAS231M150AA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS231M150AA0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 230UF 20% 150V T/H
Φύλλα δεδομένων: THAS231M150AA0C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος THAS231M150AA0C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 230UF 20% 150V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5405 pcs Φύλλο δεδομένων THAS231M150AA0C.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.433" L x 1.000" W (36.40mm x 25.40mm)
Σειρά THAS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 600mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.02A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 230µF 150V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 800 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 230µF εφαρμογές General Purpose