THAS202M060AC0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS202M060AC0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2000UF 60V 24.2 X 53.8L
Φύλλα δεδομένων: THAS202M060AC0C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος THAS202M060AC0C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2000UF 60V 24.2 X 53.8L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7675 pcs Φύλλο δεδομένων THAS202M060AC0C.pdf
Τάση - Ονομαστική 60V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm)
Σειρά THAS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Αλλα ονόματα 338-4447
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 2000µF 60V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 70 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2000µF