SN220M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN220M100ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SN220M100ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SN220M100ST
Αριθμός εξαρτήματος SN220M100ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4698 pcs Φύλλο δεδομένων SN220M100ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" Dia (13.00mm)
Σειρά SN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 180mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6.03 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6.03 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SN221M050ST
SN221M050ST
Περιγραφή: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL