SN220M035ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN220M035ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SN220M035ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SN220M035ST
Αριθμός εξαρτήματος SN220M035ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4644 pcs Φύλλο δεδομένων SN220M035ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά SN Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 94mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8.44 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.44 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF