SLP563M010H7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP563M010H7P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 56000UF 20% 10V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLP563M010H7P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLP563M010H7P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 56000UF 20% 10V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43687 pcs Φύλλο δεδομένων SLP563M010H7P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά SLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.25A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 56000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 13 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 56000µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SLP562M050E3P3
SLP562M050E3P3
Περιγραφή: CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Σε απόθεμα: 44930 pcs
Κατεβάστε: SLP562M050E3P3.pdf
RFQ
SLP5R-2
SLP5R-2
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN FFC FPC TOP 5POS 1.25MM R/A