SLP562M080E9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP562M080E9P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLP562M080E9P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLP562M080E9P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29419 pcs Φύλλο δεδομένων SLP562M080E9P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά SLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.8A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.75A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 59 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 5600µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 59 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 5600µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SLP562M080H7P3
SLP562M080H7P3
Σε απόθεμα: 26501 pcs
Κατεβάστε: SLP562M080H7P3.pdf
RFQ
SLP562M100H9P3
SLP562M100H9P3
Περιγραφή: CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP
Κατεβάστε: SLP562M100H9P3.pdf
RFQ
SLP5S-2
SLP5S-2
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN FFC VERT 5POS 1.25MM PCB