SH4R7M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH4R7M100ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH4R7M100ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH4R7M100ST
Αριθμός εξαρτήματος SH4R7M100ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4838 pcs Φύλλο δεδομένων SH4R7M100ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 37mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 51.8mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 28.22 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28.22 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose