SH4R7M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH4R7M050ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH4R7M050ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH4R7M050ST
Αριθμός εξαρτήματος SH4R7M050ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5821 pcs Φύλλο δεδομένων SH4R7M050ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 42mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 33.86 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33.86 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose