SH222M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH222M050ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH222M050ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH222M050ST
Αριθμός εξαρτήματος SH222M050ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4625 pcs Φύλλο δεδομένων SH222M050ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.53A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.142A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.417" (36.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 80 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose