SH222M010ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH222M010ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH222M010ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH222M010ST
Αριθμός εξαρτήματος SH222M010ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4581 pcs Φύλλο δεδομένων SH222M010ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" Dia (13.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.01A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.212A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 140 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 140 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose