MMP6W1P5K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6W1P5K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MMP6W1P5K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMP6W1P5K-F
Αριθμός εξαρτήματος MMP6W1P5K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37895 pcs Φύλλο δεδομένων MMP6W1P5K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.063" W, 0.669" T x 1.535" L (27.00mm, 17.00mm x 39.00mm) Σειρά MMP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Long Life διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 1.5µF