MLP281M450EB1A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP281M450EB1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 280UF 20% 450V FLATPACK
Φύλλα δεδομένων: MLP281M450EB1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP281M450EB1A Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 280UF 20% 450V FLATPACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1059 pcs Φύλλο δεδομένων MLP281M450EB1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.3A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack, Tabbed Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 585 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 280µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 585 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 280µF