MLP272M100EB1D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Φύλλα δεδομένων: MLP272M100EB1D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP272M100EB1D Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1133 pcs Φύλλο δεδομένων MLP272M100EB1D.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 7.4A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 8.7A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack, Tabbed Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 47 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 47 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 2700µF