MIN02-002EC620F-F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 62PF 1% 300V SMD
Φύλλα δεδομένων: MIN02-002EC620F-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIN02-002EC620F-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 62PF 1% 300V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21745 pcs Φύλλο δεδομένων MIN02-002EC620F-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.218" L x 0.207" W (5.54mm x 5.26mm) Σειρά MIN02
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά RF, High Frequency
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 62pF Mica Capacitor 300V Nonstandard SMD
χωρητικότητα 62pF