MIN02-002EC331J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MIN02-002EC331J-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 330PF 5% 300V SMD
Φύλλα δεδομένων: MIN02-002EC331J-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIN02-002EC331J-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 330PF 5% 300V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5047 pcs Φύλλο δεδομένων MIN02-002EC331J-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.218" L x 0.400" W (5.54mm x 10.16mm) Σειρά MIN02
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά RF, High Frequency διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 330pF Mica Capacitor 300V Nonstandard SMD χωρητικότητα 330pF