MC12FA221J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA221J-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 220PF 5% 100V 1210
Φύλλα δεδομένων: MC12FA221J-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC12FA221J-F
Αριθμός εξαρτήματος MC12FA221J-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 220PF 5% 100V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75228 pcs Φύλλο δεδομένων MC12FA221J-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 338-1112
MC12FA221JF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 220pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 220pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC12FA221G-F
MC12FA221G-F
Περιγραφή: CAP MICA 220PF 2% 100V 1210
Κατεβάστε: MC12FA221G-F.pdf
RFQ
MC12FA221J
MC12FA221J