MC12FA221G-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA221G-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 220PF 2% 100V 1210
Φύλλα δεδομένων: MC12FA221G-TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC12FA221G-TF
Αριθμός εξαρτήματος MC12FA221G-TF Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 220PF 2% 100V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4255 pcs Φύλλο δεδομένων MC12FA221G-TF.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά MC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 220pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 220pF