MC12FA151J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA151J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 150PF 5% 100V 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.MC12FA151J.pdf2.MC12FA151J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC12FA151J
Αριθμός εξαρτήματος MC12FA151J Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 150PF 5% 100V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5122 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MC12FA151J.pdf2.MC12FA151J.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 338-1007 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 150pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 150pF