MC12FA151F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA151F-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 150PF 1% 100V 1210
Φύλλα δεδομένων: MC12FA151F-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC12FA151F-F
Αριθμός εξαρτήματος MC12FA151F-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 150PF 1% 100V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37842 pcs Φύλλο δεδομένων MC12FA151F-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 338-1109
MC12FA151FF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 150pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 150pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC12FA151G-F
MC12FA151G-F
Περιγραφή: CAP MICA 150PF 2% 100V 1210
Κατεβάστε: MC12FA151G-F.pdf
RFQ
MC12FA131J-TF
MC12FA131J-TF
Περιγραφή: CAP MICA 130PF 5% 100V 1210
Κατεβάστε: MC12FA131J-TF.pdf
RFQ
MC12FA151F
MC12FA151F