LP333M016H9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP333M016H9P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP333M016H9P3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1050 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP333M016H9P3
Αριθμός εξαρτήματος LP333M016H9P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28446 pcs Φύλλο δεδομένων LP333M016H9P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.5mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 20 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 20 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33000µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LP332M050C3P3
LP332M050C3P3
Περιγραφή: CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP