LP332M050E3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP332M050E3P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP332M050E3P3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP332M050E3P3
Αριθμός εξαρτήματος LP332M050E3P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40881 pcs Φύλλο δεδομένων LP332M050E3P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.76A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.936A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα 338-4097
LP332M050E3P3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 101 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 101 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 3300µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LP332M025A1P3
LP332M025A1P3
Περιγραφή: CAP ALUM 3300UF 20% 25V SNAP