LP152M160E9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP152M160E9P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP152M160E9P3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP152M160E9P3
Αριθμός εξαρτήματος LP152M160E9P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6015 pcs Φύλλο δεδομένων LP152M160E9P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 160V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά SLP Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1500µF εφαρμογές General Purpose