LP152M050A1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP152M050A1P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP152M050A1P3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP152M050A1P3
Αριθμός εξαρτήματος LP152M050A1P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89192 pcs Φύλλο δεδομένων LP152M050A1P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά LP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 983mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.0813A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα 338-4094
LP152M050A1P3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 225 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 225 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1500µF εφαρμογές General Purpose