DSF100J123
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DSF100J123.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSF100J123
Αριθμός εξαρτήματος DSF100J123 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4256 pcs Φύλλο δεδομένων DSF100J123.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Σειρά DSF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.012µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.012µF εφαρμογές General Purpose