DSF100J104
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DSF100J104 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DSF100J104.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSF100J104
Αριθμός εξαρτήματος DSF100J104 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6023 pcs Φύλλο δεδομένων DSF100J104.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm) Σειρά DSF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 338-3218
DSF100J104-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.1µF