DSF050J563
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DSF050J563.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSF050J563
Αριθμός εξαρτήματος DSF050J563 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5560 pcs Φύλλο δεδομένων DSF050J563.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Σειρά DSF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.056µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.056µF εφαρμογές General Purpose