DSF050J474
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DSF050J474 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DSF050J474.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSF050J474
Αριθμός εξαρτήματος DSF050J474 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4700 pcs Φύλλο δεδομένων DSF050J474.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm) Σειρά DSF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 338-3338
DSF050J474-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.327" (8.30mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.47µF