DPP1P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP1P47K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DPP1P47K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPP1P47K-F
Αριθμός εξαρτήματος DPP1P47K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4640 pcs Φύλλο δεδομένων DPP1P47K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 70V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.630" W (32.00mm x 16.00mm) Σειρά DPP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 70V 100V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές High Frequency, Switching