DPP1P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP1P22K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DPP1P22K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPP1P22K-F
Αριθμός εξαρτήματος DPP1P22K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5116 pcs Φύλλο δεδομένων DPP1P22K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 70V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.024" L x 0.512" W (26.00mm x 13.00mm) Σειρά DPP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.787" (20.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 70V 100V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές High Frequency, Switching