DPFF4P47J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPFF4P47J-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DPFF4P47J-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPFF4P47J-F
Αριθμός εξαρτήματος DPFF4P47J-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4161 pcs Φύλλο δεδομένων DPFF4P47J-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.701" L x 0.902" W (43.20mm x 22.90mm) Σειρά DPFF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.094" (27.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.902" (22.90mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές High Pulse, DV/DT