DPFF4P33J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPFF4P33J-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DPFF4P33J-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPFF4P33J-F
Αριθμός εξαρτήματος DPFF4P33J-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62377 pcs Φύλλο δεδομένων DPFF4P33J-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.701" L x 0.799" W (43.20mm x 20.30mm) Σειρά DPFF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.094" (27.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.799" (20.30mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.33µF