DMM1W2P2K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM1W2P2K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DMM1W2P2K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DMM1W2P2K-F
Αριθμός εξαρτήματος DMM1W2P2K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5888 pcs Φύλλο δεδομένων DMM1W2P2K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 65V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm) Σειρά DMM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές General Purpose