DMM1P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM1P47K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DMM1P47K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DMM1P47K-F
Αριθμός εξαρτήματος DMM1P47K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93194 pcs Φύλλο δεδομένων DMM1P47K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 65V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Σειρά DMM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial χωρητικότητα 0.47µF