DME4P15K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME4P15K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DME4P15K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DME4P15K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DME4P15K
Αριθμός εξαρτήματος DME4P15K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4600 pcs Φύλλο δεδομένων DME4P15K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Σειρά DME
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.488" (12.40mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose