DME2W8P2K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2W8P2K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 8.2UF 10% 250VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DME2W8P2K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DME2W8P2K-F
Αριθμός εξαρτήματος DME2W8P2K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 8.2UF 10% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4131 pcs Φύλλο δεδομένων DME2W8P2K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 160V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) Σειρά DME
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.945" (24.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 8.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 8.2µF εφαρμογές General Purpose