DME1W2P7K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME1W2P7K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DME1W2P7K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DME1W2P7K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DME1W2P7K
Αριθμός εξαρτήματος DME1W2P7K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5190 pcs Φύλλο δεδομένων DME1W2P7K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 65V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.315" W (18.50mm x 8.00mm) Σειρά DME
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2.7µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 2.7µF εφαρμογές General Purpose