DME1W1P2K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME1W1P2K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DME1W1P2K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DME1W1P2K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DME1W1P2K
Αριθμός εξαρτήματος DME1W1P2K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5342 pcs Φύλλο δεδομένων DME1W1P2K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC 65V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Σειρά DME
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.504" (12.80mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1.2µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 1.2µF εφαρμογές General Purpose