CGS162U150R2L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS162U150R2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1600UF 150V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS162U150R2L.pdf2.CGS162U150R2L.pdf3.CGS162U150R2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS162U150R2L
Αριθμός εξαρτήματος CGS162U150R2L Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1600UF 150V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.8A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.94A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.625" (66.68mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 71 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1600µF 150V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 71 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1600µF