CGS162U050R2C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS162U050R2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1600UF 50V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.CGS162U050R2C.pdf2.CGS162U050R2C.pdf3.CGS162U050R2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGS162U050R2C
Αριθμός εξαρτήματος CGS162U050R2C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1600UF 50V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.07A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα 338-4012
CGS162U050R2C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.125" (53.98mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 48 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 1600µF εφαρμογές General Purpose