CGO103M045L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGO103M045L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10000UF 20% 45V SCREW
Φύλλα δεδομένων: CGO103M045L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGO103M045L
Αριθμός εξαρτήματος CGO103M045L Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 45V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3092 pcs Φύλλο δεδομένων CGO103M045L.pdf
Τάση - Ονομαστική 45V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGO Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 13.104A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 15.6A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.625" (117.48mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 22 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 10000µF 45V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 10000µF