CGO183M005L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGO183M005L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 18000UF 20% 5V SCREW
Φύλλα δεδομένων: CGO183M005L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CGO183M005L
Αριθμός εξαρτήματος CGO183M005L Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 5V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3960 pcs Φύλλο δεδομένων CGO183M005L.pdf
Τάση - Ονομαστική 5V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.375" Dia (34.93mm)
Σειρά CGO Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 8.232A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.8A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.125" (53.98mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 16 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 5V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 18000µF