CDV16FF271JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF271JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 270PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV16FF271JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDV16FF271JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 270PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66074 pcs Φύλλο δεδομένων CDV16FF271JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Σειρά CDV16
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-3104
CDV16FF271J03F
CDV16FF271JO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.469" (11.90mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 270pF Mica Capacitor 1kV Radial χωρητικότητα 270pF