CDV16FF241JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF241JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 240PF 5% 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDV16FF241JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDV16FF241JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDV16FF241JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 240PF 5% 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 58397 pcs Φύλλο δεδομένων CDV16FF241JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm) Σειρά CDV16
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CDV16FF241J03 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.234" (5.94mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.461" (11.70mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 240pF Mica Capacitor 1kV Radial χωρητικότητα 240pF