CDS15FD101JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS15FD101JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS15FD101JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS15FD101JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74520 pcs Φύλλο δεδομένων CDS15FD101JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.430" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm) Σειρά CDS15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.234" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.280" (7.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 100pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 100pF