CDS15FC751JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS15FC751JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS15FC751JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS15FC751JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25747 pcs Φύλλο δεδομένων CDS15FC751JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.450" L x 0.170" W (11.40mm x 4.30mm) Σειρά CDS15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.234" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.311" (7.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 750pF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 750pF