CDS15CD050DO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 5PF 0.5PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS15CD050DO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS15CD050DO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS15CD050DO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 5PF 0.5PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59310 pcs Φύλλο δεδομένων CDS15CD050DO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.430" L x 0.140" W (10.90mm x 3.60mm) Σειρά CDS15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.234" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.280" (7.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 5pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 5pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS15CD070DO3
CDS15CD070DO3
Περιγραφή: CAP MICA 7PF 0.5PF 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 75484 pcs
Κατεβάστε: CDS15CD070DO3.pdf
RFQ
CDS150
CDS150
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC
Σε απόθεμα: 862 pcs
Κατεβάστε: CDS150.pdf
RFQ
CDS15CD060DO3
CDS15CD060DO3
Περιγραφή: CAP MICA 6PF 0.5PF 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 63158 pcs
Κατεβάστε: CDS15CD060DO3.pdf
CDS15
CDS15
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC