CDS15CD030DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 3PF 0.5PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS15CD030DO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS15CD030DO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS15CD030DO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 3PF 0.5PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75563 pcs Φύλλο δεδομένων CDS15CD030DO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.430" L x 0.140" W (10.90mm x 3.60mm) Σειρά CDS15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.234" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.280" (7.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 3pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 3pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS150
CDS150
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC
Σε απόθεμα: 862 pcs
Κατεβάστε: CDS150.pdf
RFQ
CDS15CD070DO3
CDS15CD070DO3
Περιγραφή: CAP MICA 7PF 0.5PF 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 75484 pcs
Κατεβάστε: CDS15CD070DO3.pdf
RFQ
CDS15CD100DO3
CDS15CD100DO3
Περιγραφή: MICA
Σε απόθεμα: 73917 pcs
Κατεβάστε: CDS15CD100DO3.pdf
CDS15
CDS15
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC
Κατεβάστε: CDS15.pdf
CDS14
CDS14
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: 1/4" DRIVE,7MM SOCKET,6PT
Κατεβάστε:
CDS15CD050DO3
CDS15CD050DO3
Περιγραφή: CAP MICA 5PF 0.5PF 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS15CD050DO3.pdf
CDS15CD060DO3
CDS15CD060DO3
Περιγραφή: CAP MICA 6PF 0.5PF 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS15CD060DO3.pdf
CDS14N
CDS14N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SOCKET,1/4" DRIVE,7MM,6PT
Κατεβάστε:
CDS13N
CDS13N
Περιγραφή: SOCKET,1/4" DRIVE,6MM,6PT
CDS13
CDS13
Περιγραφή: 1/4" DRIVE,6MM SOCKET,6PT
CDS15CD030DO3F
CDS15CD030DO3F
Κατεβάστε: CDS15CD030DO3F.pdf
CDS15CD040DO3
CDS15CD040DO3
Περιγραφή: CAP MICA 4PF 0.5PF 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS15CD040DO3.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών