CD7FC301FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FC301FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 300PF 1% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD7FC301FO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD7FC301FO3
Αριθμός εξαρτήματος CD7FC301FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 300PF 1% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8926 pcs Φύλλο δεδομένων CD7FC301FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" L x 0.110" W (6.70mm x 2.80mm) Σειρά CD7
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD7FC301F03 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.260" (6.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 300pF Mica Capacitor 300V Radial χωρητικότητα 300pF