CD7FC251GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FC251GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 250PF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD7FC251GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD7FC251GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD7FC251GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 250PF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11931 pcs Φύλλο δεδομένων CD7FC251GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά CD7
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD7FC251G03 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 250pF Mica Capacitor 300V Radial χωρητικότητα 250pF