CD5EC510GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC510GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 51PF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5EC510GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5EC510GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD5EC510GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 51PF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 31739 pcs Φύλλο δεδομένων CD5EC510GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.142" W (6.90mm x 3.60mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 51pF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 51pF